Akustika

Akustické obklady

Mezi hlavní vlastnosti akustických obkladů patří, že účinně pohlcují zvuk,  odrážejí popřípadě rozptylují. S jejich pomocí tak dosahujeme v uzavřeném prostoru požadované akustické kvality. Provedení lze kombinovat z jednotlivých akustických prvků a materiálů, které tvoří v navržených sestavách vlastní interiérové obložení místnosti.

Akustické panely

Při realizaci výplně akustických stěn lze jednoznačně doporučit využití minerálních tvrzených panelů Švédské firmy ECOPHON. Tyto panely jsou vyráběny s povrchem Akutex T, Texona a Super G ( tento panel má vysoce odolný povrch a tudíž je vhodný zejména do tělocvičen ). Samozřejmostí je široká nabídka barevných odstínů těchto panelů.

Akustické podhledy

Jako vhodný doplněk stěnových akustických panelů lze použít akustické podhledy jelikož v některých případech ( chodbách, kancelářích, tělocvičnách, výrobních halách ) není možné materiál pohlcující zvuk umístit jinam. K nejvíce používaným materiálům současnosti patří minerální kazetové podhledy. Samozřejmě dle návrhu je do podhledu možné použít i dřevěné prvky, sádrokarton, štěrbinové konstrukce, tahokov a jiné.

VIPSTAVBY s.r.o.

U Rybníka 1922/17
586 01 Jihlava

 

info@vip-stavby.eu
Tel.: +420 722 222 227

 

IČ: 28499859
DIČ: CZ28499859

Napište námVyplňte poptávkový formulář níže a my se Vám ozveme v co nejkratší době zpět.