Autoservis

VIP-OPRAVYVyměnit umí skoro každý, ale opravit ? Není umění vyměnit, ale OPRAVIT!

Vítejte v autoservise VIPOPRAVY Jihlava. V servise, kde vám auto opravíme profesionálně a s citem k Vaší peněžence. Autoservis  VIPOPRAVY Jihlava vaše vozidlo dokonale zná! Využíváme nejnovější software, který obsahuje veškeré informace pro jednotlivé modely vozidel jak evropských, tak i asijských výrobců.

Výměna pneumatik na voze

Záruční a pozáruční servis

Neutrácejte zbytečně peníze jako ve značkových autoservisech a vyzkoušejte kvalitnější služby za polovinu peněz a bez ztráty Vaší záruky! Spolehněte se na garantovanou kvalitu služeb našeho autoservisu.

Proč kontaktovat právě nás ?

Autoservisů je v Jihlavě spoustu a proto u klientů rozhodují detaily, které jsou základem jejich spokojenosti. Právě proto se tento přístup snažíme dodržovat na maximum.

Rychlost servisu

Odbavení oprav provádíme v nejdřívějším možném termínu, samozřejmě s ohledem na složitost závady/servisního úkonu. Je nám jasné, že auto je pro vás důležité, proto se ho snažíme co nejdříve vrátit opravené k užívání. Zbytečně nečekáte na díly, veškeré případné náhradní díly máme okamžitě k dispozici.

Cena služeb autoservisu

Oproti autorizovaným servisům u nás získáte stejně kvalitní služby, ale za téměř poloviční cenu. Přitom používáme stejné diagnostické nástroje a postupy, jako servisy autorizované. Před samotnou realizací vám nezávazně naceníme nákladnost. Ve většině případů dokážeme náklady opravy odhadnout natolik, že finální cena odpovídá nacenění. U nás nečekejte zbytečné navyšování ceny.

Kompletní servis Vaší klimatizace

Kompletně se postaráme o to aby Vám v autě vždy fungovala klimatizace tak jak má. Vyměníme olej, doplníme, vyměníme chladivo a Vy můžete jenom užívat komfortu klimatizace v horkých dnech.

Kompletní servis obutí Vašeho miláčka

V našem pneuservisu se kompletně postaráme aby Váš mazlíček vždy jezdil s kvalitním obutím a vždy měl ten správný druh obutí. Samozřejmostí je nabídka PNEU Hotelu, kdy se o Vaše obutí postaráme i v době kdy zrovna nejsou na autě.

Vyměnili Vám zase půl motoru, než odstranili Vaši závadu?

Hledáte autoservis v Jihlavě, kde cena za opravu reálně odpovídá kvalitě služby, a přitom nezasáhne váš rodinný rozpočet?

Obraťte se na VIP-OPRAVY autoservis Jihlava.

Najdete nás na okraji průmyslové zóny v části zvané Jihlava – Bedřichov pouze 5 km od dálnice D1
Vyměnit vadný celek za nový umí téměř každý! Naše společnost preferuje v případě svých služeb přístup, kde prioritu má nalezení a odstranění příčiny závady vozidla, namísto bezhlavého měnění drahých dílů.

VIPSTAVBY s.r.o.

U Rybníka 1922/17
586 01 Jihlava

 

info@vip-stavby.eu
Tel.: +420 722 222 227

 

IČ: 28499859
DIČ: CZ28499859

V případě dotazů klidně volejteNebo vyplňte kontaktní formulář níže a my se Vám v co nejkratší době ozveme zpět.