Jádrové vrtání

Jádrové vrtáníPotřebujete nové elektrorozvody a je potřeba kruhové vrtání pro zásuvky a vypínače do zdiva?

Naší specializací je také jádrové vrtání, což je technika, která se používá výhradně k vytvoření přesných prostupů kruhového tvaru a to do betonu, železobetonu, cihlového zdiva, nebo do hornin. Tento pracovní postup lze provádět v různých směrech, tedy kolmo, šikmo i vodorovným směrem.
Jádrové vrtání lze použít například při realizaci vodoinstalace, vzduchotechniky, elektrorozvodů, jádrové vrtání otvorů pro veškeré  inženýrské sítě, ale můžeme provádět také zkušební vrty, kotevní otvory aj.
Vnější průměr prostupu: 30  / 600 mm a jako výhody jádrového vrtání  můžeme uvést značnou hloubku prostupu, vysokou přesnost vrtu, minimální vibrace, malou hlučnost a minimální prašnost, snadnou a rychlou práci.
Garantujeme perfektně provedenou práci a přijatelné ceny. Vždy dodržujeme sjednané termíny, stanovené normy a předpisy. Tým našich odborných zaměstnanců ručí za kvalitně odvedenou práci.

Výhody jádrového vrtání

  • Prostupy pro kanalizace, vodu, topení, plyn, elektřinu, vzduchotechniku, počítačové sítě, komíny, odkouření, zkušební vrty.
  • Ukotvení strojů a technologií
  • Vnější průměr prostupu: 30 / 600 mm
  • Značná hloubka prostupu
  • Vrty umíme provádět v každém směru, tzn. vodorovně, svisle, ale i šikmo a do stropu

„Naše dřevostavby – chytré bydlení!“Hedáte-li spolehlivého partnera pro realizaci vodoinstalace nebo nových elektrorozvodů, obráťte se na naši firmu.

Výstavba domu je vážné a složité rozhodnutí. Proto naše společnost nabízí své kvalitní  a kompletní stavební služby a to v oblasti dřevostaveb od A – Z. Jsme stavební firma, která má ve svém portfoliu služeb nejen výstavbu kvalitních dřevostaveb, ale jsme schopni zajistit i dřevostavby na klíč, zateplení domu, zateplení podkroví, pergoly, terasy a nabízíme i kvalitní služby v oblasti zámečnictví. Zhotovíme pro vás i nábytek na míru.

VIPSTAVBY s.r.o.

U Rybníka 1922/17
586 01 Jihlava

 

info@vip-stavby.eu
Tel.: +420 722 222 227

 

IČ: 28499859
DIČ: CZ28499859

Napište námVyplňte poptávkový formulář níže a my se Vám ozveme v co nejkratší době zpět.