Nábytek na míru

Nábytek na míruZařizujete si novou kancelář a potřebujete nový nábytek?

Jako vhodný doplněk stěnových akustických panelů lze použít akustické podhledy jelikož v některých případech ( chodbách, kancelářích, tělocvičnách, výrobních halách ) není možné materiál pohlcující zvuk umístit jinam. K nejvíce používaným materiálům současnosti patří minerální kazetové podhledy. Samozřejmě dle návrhu je do podhledu možné použít i dřevěné prvky, sádrokarton, štěrbinové konstrukce, tahokov a jiné.

 

Jsme schopni zajistit, dodat i vyrobit atypický nábytek  na míru. Na výrobu nábytku používáme standardní materiál ( MDF, LTD) i masiv. Povrchová úprava MDF komponentů (barvy, laky) je prováděna vysokotlakým stříkáním. U nábytku používáme kvalitní kování značky Blum případně Hettich , včetně kvalitních drátěných programů do  kuchyní i šatních skříní . Pracovní desky v kuchyních a koupelnách lze dodat z leštěného mramoru s lepenými dřezy a umyvadly.

V čem jsme jiní? Co vám můžeme nabídnout?

  • Kvalitu provedené práce
  • Spolehlivost a rychlost realizace
  • Dokonalé zpracování celého projektu od A – Z včetně detailní analýzy
  • Máme profesionální tým pracovníků, kteří ví, jak dělat práci dobře
  • Sledujeme vývoj technologie a zpracování v našem oboru
  • Máme vám určitě co nabídnout

Naše pole působnosti je především Jihlava, Havlíčkův Brod, Třebíč, ale i celá ČR.

Veškerý kvalitní nábytek je potřeba postavit a namontovat na kvalitní dřevěnou podlahu. I v tomto směru jsme připraveni nabídnout ty nejlepší služby. Masivní kazetové i parketové podlahy lepené na kvalitně provedený, rovný podklad, povrchově ošetřené několika druhy tvrdých voskových olejů, nebo lakováním.

 

Výstavba domu je vážné a složité rozhodnutí. Proto naše společnost nabízí své kvalitní  a kompletní stavební služby a to v oblasti dřevostaveb od A – Z. Jsme stavební firma, která má ve svém portfoliu služeb nejen výstavbu kvalitních dřevostaveb, ale jsme schopni zajistit i dřevostavby na klíč, zateplení domu, zateplení podkroví, pergoly, terasy a nabízíme i kvalitní služby v oblasti zámečnictví. Zhotovíme pro vás i nábytek na míru.

VIPSTAVBY s.r.o.

U Rybníka 1922/17
586 01 Jihlava

 

priprava@vip-stavby.eu
Tel.: +420 722 222 227

 

IČ: 28499859
DIČ: CZ28499859

Napište námVyplňte poptávkový formulář níže a my se Vám ozveme v co nejkratší době zpět.