Služby

Výstavba domu je vážné a složité rozhodnutí. Proto naše společnost nabízí své kvalitní  a kompletní stavební služby a to v oblasti dřevostaveb od A – Z. Jsme stavební firma, která má ve svém portfoliu služeb nejen výstavbu kvalitních dřevostaveb, ale jsme schopni zajistit i dřevostavby na klíč, zateplení domu, zateplení podkroví, pergoly, terasy a nabízíme i kvalitní služby v oblasti zámečnictví. Zhotovíme pro vás i nábytek na míru.
Základem vysoké kvality našich domů je materiál.
Vybíráme pouze ověřené dokončovací materiály vybrané z hlediska jejich původu (ekologické zdroje), maximální trvanlivosti a vysoké energetické účinnosti.
Používáme spolehlivou výrobní technologii, která se dokonale doplňuje se zkušenostmi našeho pracovního týmu.

Naše službyJsme schopni zajistit následující práce


Výroba rotačních dílů

Nabízíme kvalitně provedenou práci a dodržujeme termín. Jestliže potřebujete různé hřídele, čepy, vřetena či jiné rotační díly, kontaktujte nás. Domluvíme se.
Více informací

Obrábění kovů

Máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme obrábění nebo soustružení z ocelí všech tříd a to včetně kalených, obrábění nerezu a to přesně podle výkresové dokumentace a přání klienta.
Více informací

Pískování

Pískování je spolehlivou metodou čištění povrchu jakýchkoliv kovových předmětů od rzi, nečistot nebo i starého nátěru. Tyto materiály pak plní vysoké nároky na kvalitu povrchu.
Více informací

VIPSTAVBY s.r.o.

U Rybníka 1922/17
586 01 Jihlava

vip-stavby@vip-stavby.eu

Tel.: +420 722 222 227
IČ: 28499859
DIČ: CZ28499859

Napište nám