Střechy

StřechaNevíte si rady, jakou optimální střechu by měl mít váš dům?

Střecha je stavební konstrukce, která ukončuje stavbu shora a chrání ji proti povětrnostním vlivům. Rovněž odvádí vodu a brání jí v nahromadění. Skládá se z nosné konstrukce (např. krov) a střešní krytiny. Střechy se v zásadě rozdělují na ploché a sklonité (šikmé a strmé), nebo na zateplené a nezateplené.
Hlavní funkcí střechy je chránit prostor pod sebou před povětrnostními vlivy (deštěm, sněhem, větrem, slunečním zářením apod.). V závislosti na typu prostoru, který střecha uzavírá, jsou na její provedení kladeny různé požadavky.

V čem jsme jiní? Co vám můžeme nabídnout?

  • Kvalitu provedené práce
  • Spolehlivost a rychlost realizace
  • Dokonalé zpracování celého projektu od A – Z včetně detailní analýzy
  • Máme profesionální tým pracovníků, kteří ví, jak dělat práci dobře
  • Sledujeme vývoj technologie a zpracování v našem oboru
  • Máme vám určitě co nabídnout

„Naše dřevostavby – chytré bydlení!“

Naše služby zahrnují nejen celou stavbu a realizaci střechy, ale také odborné poradenství, které vám v této oblasti můžeme nabídnout.
Výstavba domu je vážné a složité rozhodnutí. Proto naše společnost nabízí své kvalitní  a kompletní stavební služby a to v oblasti dřevostaveb od A – Z. Jsme stavební firma, která má ve svém portfoliu služeb nejen výstavbu kvalitních dřevostaveb, ale jsme schopni zajistit i dřevostavby na klíč, zateplení domu, zateplení podkroví, pergoly, terasy a nabízíme i kvalitní služby v oblasti zámečnictví. Zhotovíme pro vás i nábytek na míru.

VIPSTAVBY s.r.o.

U Rybníka 1922/17
586 01 Jihlava

 

strechy@vip-stavby.eu
Tel.: +420 722 222 227

 

IČ: 28499859
DIČ: CZ28499859

Napište námVyplňte poptávkový formulář níže a my se Vám ozveme v co nejkratší době zpět.